Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Zaplanuj przyszłe wakacje zimą!

Zaplanuj przyszłe wakacje zimą!

7 Lis, 2017

Jesień to taki okres, w którym żyjemy jeszcze wspomnieniami, przeżytymi przygodami i energią z poprzednich wakacji, mimo że zostają one już powoli wypierane przez panującą aurę za oknem. To sprawia, że większości z nas nie przychodzi do głowy pomysł, żeby już teraz zaplanować swoje przyszłe wakacje, a to błąd! Tu trzeba działać i korzystać z zalet wcześniejszych rezerwacji!

Okres listopada/grudnia to czas, w którym firmy zajmujące się organizowaniem wakacji, rejsów, podróży, zaczynają przedstawiać swoje przyszłoroczne oferty. O ile na wykupywanie wakacji w hotelach można dać sobie jeszcze czas, o tyle jeśli planujemy wybrać się na rejs, np. w Chorwacji, warto już teraz rozejrzeć się za korzystnymi ofertami.

Co nam to daje? Przede wszystkim możliwość wyboru, pełnego wyboru! W przypadku rejsów można wybierać nie tylko w terminach, ale również w typach rejsów (rodzinny, szkoleniowy itp.) oraz w jachtach. Daje nam to również możliwość doradzenia się u organizatora odnośnie interesującego nas terminu, następnie danie sobie odrobiny czasu na zastanowienie się, bez zbędnych nerwów i pośpiechu. Daje to również możliwość porównywania wszystkich ofert. Nie trzeba eliminować tych, na których „i tak już nie ma wolnych miejsc”.

Uprzywilejowani będą również poszukiwacze czarterów, tutaj podobnie, jak powyżej mamy możliwość wyboru interesującego nas jachtu czy też katamaranu bez konieczności rezerwowania czy wykupowania terminu od razu. Można dać sobie czas na decyzję.

Oczywiście pozostaje również kwestia ceny, wiele firm wystawia oferty first minute lub bardzo chętnie udziela rabatów w momencie, kiedy ktoś w odległym terminie chciałby już rezerwować miejsce lub cały jacht, jest to korzyść zarówno dla jednej, jak i drugiej strony.

Poza korzyściami widocznymi jak na dłoni pozostają również te ukryte, ale bardzo ważne. Chodzi o nasz wewnętrzny spokój. Chyba każdy z nas przeżył kilka razy w życiu ten lekki stres towarzyszący szukaniu ofert last minute, szybkiego klikania na komputerze, czy też upewniania się kilka razy czy na pewno udało nam się dostać miejsce w wybranym przez nas terminie. Tego stresu można sobie zaoszczędzić decydując się na wykupienie wakacji w momencie, kiedy oferty zaczynają się pojawiać.

W pracy również łatwiej jest uzyskać urlop z tak dużym wyprzedzeniem. Pozwala to na z góry organizowanie okresu urlopowego przez pracodawcę, zaczynając od osób, które jako pierwsze się zgłosiły. Można dzięki temu uniknąć sytuacji, kiedy osoby zastępujące siebie wzajemnie chcą urlop w tym samym okresie czasu.

Dodatkowo, w przypadku wakacji poza granicami naszego kraju, w momencie, kiedy decydujemy się na wakacje np. w Chorwacji możemy pozwolić sobie na wyszukiwanie najtańszych lotów. Pozwala to zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Niejednokrotnie słyszymy o szalenie niskich cenach przelotów, oczywiście sprzedawanych przed sezonem wakacyjnym.

W Bosforze bardzo chętnie pomożemy w rozważeniu wszystkich opcji dotyczących terminu, rodzaju rejsu czy też jachtu, na którym mielibyśmy spędzić przyszłe wakacje. Jednocześnie gwarantujemy, że w wybranym terminie rejs na pewno się odbędzie. Pływamy na własnych jachtach, dlatego możemy dać tego typu gwarancję.

Marcin Nogaj

www.bosforrejsy.pl

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin