Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Innowacyjna kolekcja odzieży narciarskiej Helly Hansen, ULLR.

Innowacyjna kolekcja odzieży narciarskiej Helly Hansen, ULLR.

1 Lis, 2016

Oslo, Norwegia (jesień/zima 2016) Nazwana na cześć nordyckiego boga śniegu, kolekcja ULLRTM została stworzona z myślą o profesjonalnych narciarzach freeride.

W tej kolekcji  zespół projektowy Helly Hansen położył nacisk na ultra mocne i wytrzymałe tkaniny, które zagwarantują nieprzemakalność, ochronę i komfort ruchów w najcięższych wysokogórskich warunkach.  Kolekcja ULLR zadebiutowała w ubiegłym roku i stała się hitem na rynku odzieży narciarskiej.  W tym sezonie Helly Hansen wprowadza do bestsellerowych  modeli szereg innowacji  – między innymi unikalny system H2Flow, nową  i wyjątkowo wytrzymałą, 3-warstwową tkaninę, ergonomicznie rozmieszczony system wentylacji oraz izolację PrimaLoft® Silver Active.

Helly Hansen zaznacza swoje żeglarskie dziedzictwo w detalach, takich jak mocne, duże suwaki czy elementy odblaskowe, dzięki którym narciarze są doskonale widoczni na stoku. Co więcej, wszystkie kurtki i spodnie narciarskie wyposażone są w system ratunkowy RECCO®.

„Kiedy w zeszłym roku wprowadziliśmy na rynek kolekcję ULLRTM , natychmiast została ulubiona linią  naszych ambasadorów – entuzjastów jazdy freeride, a teraz jest najlepiej sprzedającą się kolekcją wśród konsumentów”, mówi Philip Tavell, Helly Hansen Category Manager. „Jesteśmy podekscytowani zrealizowaniem projektu wprowadzenia do kolekcji  konstrukcji H2Flow, dla jeszcze lepszej regulacji temperatury oraz  wzmocnieniem materiału, co pozwoli zapewnić profesjonalną ochronę przez kolejne sezony.”

Przy pracy nad doskonaleniem kolekcji Helly Hansen zaprosiło do współpracy testowej topowych narciarzy freeride. Do testów wytypowano kurtkę Elevation Shell Jacket oraz spodnie Wasatch Shell Pant.

W kurtkach zastosowano nowy system ochrony i wentylacji, w którym  połączono innowacyjną, ultra wytrzymałą  3-warstwową tkaninę Helly Tech® Professional z przepuszczalną membraną  oraz systemem regulacji temperatury H2FlowTM. To wszystko sprawia, że kurtki i spodnie są jeszcze wytrzymalsze, bardziej oddychające i gotowe na spotkanie z górskim  stokiem. Współpraca z profesjonalistami jest również widoczna w takich elementach  jak łatwo dostępne i pojemne kieszenie, mankiety wykonane z siateczki zapewniającej prawidłową wentylację czy wzmocnione panele, zapewniające dodatkową ochronę i wytrzymałość.

W jesienno-zimowej kolekcji Helly Hansen, znajdziemy również kurtkę Sogn Jacket oraz W Powderqueen Jacket. Obie wykorzystują 2-warstwową tkaninę Helly Tech® oraz nowy system ocieplenia  PrimaLoft® Silver Insulation Active,  w którym miękka podszewka zapewnia  optymalną przepuszczalność powietrza. Odblaskowe elementy zapewniają lepszą widoczność. Kompatybilny z kurtką i spodniami narciarskimi fartuch śnieżny chroni przed przedostaniem się śniegu do środka, a nowe wykonanie systemu H2Flow oferuje lepszą oddychalność i regulację temperatury niż kiedykolwiek wcześniej.

WOJCIECH JASTRZĘBSKI

Kolekcja dostępna na www.szopeneria.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin