Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

SZCZĘŚLIWA, REKORDOWA SIÓDEMKA KOMPOZYT-EXPO® 2016!

SZCZĘŚLIWA, REKORDOWA SIÓDEMKA KOMPOZYT-EXPO® 2016!

5 Sie, 2016

5-6 października 2016 r. Expo Kraków

Prezentacja trendów, platforma wymiany informacji, niepowtarzalna szansa na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, magia Krakowa – to dzięki tym atutom renoma Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® dociera do najdalszych zakątków świata. Ale to nie wszystko! Targi słyną przede wszystkim z tego, że są najważniejszym miejscem promocji nowoczesnych rozwiązań i materiałów kompozytowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku czas na premierę pierwszego polskiego Superdrona, czyli konstrukcji, jakiej w naszym kraju jeszcze nie było!

Nowa edycja – nowe atrakcje

Organizatorzy KOMPOZYT-EXPO® przyzwyczaili nas już do tego, że każdym Targom towarzyszą niezwykłe wydarzenia oraz wystawy prezentujące szerokie zastosowanie kompozytów w wielu dziedzinach życia. Podczas dotychczasowych edycji mogliśmy oglądać m.in. szybowce, bolidy, łodzie klasy OPTIMIST, a także futurystyczne samochody.

W tym roku absolutnym hitem będzie prezentacja Superdrona, który potrafi nie tylko latać, ale i zanurzyć się, a następnie pływać pod wodą. Nowoczesna konstrukcja firmy Drony sp. z o.o. jest sterowana ruchami głowy przez specjalne gogle, dzięki czemu możemy zajrzeć tam, gdzie wzrok nie sięga. To tylko wybrane, niepowtarzalne atuty drona, którego podstawowym zadaniem będzie wsparcie grup ratunkowych. Więcej szczegółowych informacji na temat Superdrona konstruktorzy przekażą podczas specjalnej prezentacji, która odbędzie się właśnie na Targach KOMPOZYT-EXPO®.

Bijemy rekord

Tak dużego zainteresowania Targami KOMPOZYT EXPO® w dotychczasowej historii jeszcze nie było! Na ponad 2 miesiące przed startem swój udział zapowiedziała rekordowa liczba firm – powierzchnia wystawiennicza jest obłożona w blisko 80%.  Oznacza to jeszcze większe grono Wystawców z Polski i zagranicy oraz wiele dodatkowych atrakcji dla Zwiedzających. Rekordowe zainteresowanie firm oraz gości potwierdza tylko, jak olbrzymie znaczenie mają kompozyty we współczesnym świecie i jaka jest ich rola w innowacyjnej gospodarce. Najważniejsze wydarzenie dla branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej tym razem odbędzie się w październiku [5-6.10.2016 r.] Po ogromnym sukcesie minionej edycji Organizatorzy nadal rozwijają formułę, inspirując się najnowszymi światowymi trendami.

Debiutanci na start

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków wielokrotnie dało się poznać jako miejsce przyjazne talentom inżynierskim. Podobnie będzie również w tym roku. Nowością 7. edycji Targów KOMPOZYT-EXPO® będzie Strefa Start-up, do udziału w której zostali zaproszeni młodzi, zdolni specjaliści-przedsiębiorcy z branży.

Nasz kolejny projekt zapewni im szansę na promocję swoich rozwiązań, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych. Do dyspozycji firm będzie specjalnie przygotowana przestrzeń, która w pełni pozwoli na zaprezentowanie swoich osiągnięć – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.

Wiedza napędza rozwój

Organizatorzy stale monitorują trendy i potrzeby uczestników, dlatego zakres tematyczny Targów został w tym roku wzbogacony o temat biokompozytów. Nowością tegorocznej edycji jest również sekcja „badania i rozwój”, zorganizowana z myślą o prezentacji najnowszych technik laboratoryjnych, innowacji dla przemysłu oraz wsparciu inwestycyjnemu. Zmodyfikowano również Konkurs Targowy, wyłaniający najlepsze produkty. Do składu jury dołączą praktycy – przedstawiciele branży.

Kompozycja idealna

Tegoroczne Targi KOMPOZYT-EXPO® organizowane w dniach 5-6 października 2016 r. odbędą się równolegle z 7. Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance oraz 8. Międzynarodowymi Targami Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Połączenie trzech imprez targowych w jedną nie jest przypadkowe. Wynika ze ścisłej współpracy firm produkujących kompozyty z materiałów, prezentowanych do tej pory na Targach SyMas. Razem z ofertą przedsiębiorców z dziedziny utrzymania ruchu zarówno Wystawcy jak i Zwiedzający otrzymają olbrzymią dawkę wiedzy, innowacji oraz możliwość nawiązania bezpośrednich relacji biznesowych. Działania informacyjne Organizatorów owocują – w gronie tegorocznych Wystawców znajdą Państwo firmy z Czech, Francji, Japonii, Niemiec, Szwajcarii, Węgier, Wielkiej Brytanii czy Włoch! Każdy uczestnik Targów ma możliwość wziąć udział w starannie zaplanowanej części merytorycznej programu towarzyszącego – licznych warsztatach, seminariach i pokazach technicznych.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.kompozyty.krakow.pl, a bezpłatną wejściówkę można otrzymać po wypełnieniu formularza rejestracyjnej, który znajduje się na stronie: www.kompozyty.krakow.pl/rejestracja

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin