Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

OPIEKA NAD JACHTAMI

OPIEKA NAD JACHTAMI

1 Lis, 2015

Wświecie kiedy czas jest najcenniejszy, a wypoczynek w większości staje się luksusem, wiele osób chce zadbać o to aby był on naprawdę komfortowy i pozbawiony wszel­kich trosk. W większości przypadków właścicie­le łodzi jachtowych i motorowych przyjeżdżają na Mazury z różnych zakątków Polski aby spę­dzić czas na spokojnym rejsie nie martwiąc się kwestiami związanymi z przygotowaniem jachtu lub obsługą techniczną. Jacht ma być środkiem pozwalającym na chwilę relaksu. Oczekiwania najbardziej wymagających klientów posiada­jących swoje jednostki pływające na akwenach Mazurskich może spełnić tylko firma która ofe­ruje kompleksową i całoroczną opiekę.

Naszym atutem jest szeroki wachlarz oferty który dobieramy w oparciu o rodzaj jachtu i życzenia klienta. Jedną z naszych flagowych usług jest oferta ,,KOMPLEKSOWEGO ZIMOWANIA JACHTU” która obejmuje doprowadzenie jachtu do miej­scowości zimowania, wyciągnięcie jachtu z wody na przyczepę lub stojaki, dokładne umycie całego jachtu i zwrócenie szczególnej uwagi na kadłub do linii wodnej ( dobre umycie a nie starcie farby anty­porostowej), osuszenie jednostki, wymianę filtrów i olei oraz zalanie układu płynem anty-zamarzają­cym, zabezpieczenie instalacji wodnej i toalet. W kolejnej fazie plandekujemy lub foliujemy jacht i raz w tygodniu lub częściej go doglądamy (możli­we włączanie ogrzewania na kilka godzin). Pozostałe nasze usługi to miedzy innymi dobór i pomoc w zakupie/sprzedaży jachtów, wszelkie doposażenia i wymiany uszkodzonych elemen­tów elektrycznych i elektronicznych zamonto­wanych na jednostce oraz naprawy szkutnicze.

Ze względu na sporą liczbę partnerów oferuje­ my usługi szycia tapicerek, materacy, pokrowców, plandek oraz bimini wraz ze stelarzami. Jeśli jest taka potrzeba wykonamy przyczepy i stojaki pod jachty. Można nam zlecić również przetransportowa­nie jachtu w dowolne miejsce w kraju czy na świecie i przygotowanie go do pływania. Właściciel jachtu pozostawiający swoja jednost­kę pływająca na Mazurach może mieć pewność, że jego własność będzie zadbana i w każdym momencie gotowa do wypłynięcia w rejs. Zaufa­ły nam najbardziej prestiżowe jednostki pływają­ce na akwenach Mazurskich – Zaufaj i ty.

Opieka Nad Jachtami Błażej Predko

WWW.OPIEKANADJACHTAMI.PL
BIURO@OPIEKANADJACHTAMI.PL
TEL. 534-766-880

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin