Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

DECKVEST SPINLOCK

DECKVEST SPINLOCK

1 Lis, 2015

Deckware jest linią produktów ratunkowych i asekuracyjnych renomowanej firmy Spinlock dla żeglarzy w każdym wieku. W serii możemy znaleźć pneumatyczne kamizelki asekuracyjne  Deckvest, linię kamizelek asekuracyjnych 50 N Wing&Foil polecanych przez jednego z najlepszych żeglarzy na świecie Ben’a Ainslie oraz inne niezbędne akcesoria jak: linki bezpieczeństwa, ławeczka bosmańska, nakolanniki, saszetki do przechowywania małych drobiazgów.

Deckvest co to jest?

Linia kamizelek Deckvest to najważniejszy punkt serii Deckware. 

Deckvest 5D jest morskim pasem asekuracyjnym połączonym z kamizelką pneumatyczną o dwóch dostępnych wypornościach (170N, 275N) oraz dwóch typach głowic odpalających (Pro-Sensor UML Mk-5 oraz Hammar). Innowacyjny system Shoulder Fit System™ utrzymujący wygięcie górnej części kamizelki sprawia, że Deckvest 5D idealnie leży na ramionach, a jego kształt został tak zaprojektowany by doskonale dopasować się do ciała. Deckvest 5D jest tak wygodny, że można zapomnieć,  że ma się na sobie kamizelkę asekuracyjną. Dodatkowo każdy  wyposażony jest w lampkę błyskową na 23 cm antence aktywowaną  w kontakcie z wodą Pylon™oraz kaptur chroniący przed zalewaniem falami.

Deckvest LITE jest ultranowoczesną, pneumatyczną kamizelką asekuracyjną. Ze względu na swoją bardzo niewielką wagę świetnie nadaje się do stosowania na jachtach motorowych, żegludze śródlądowej lub sportowej, wszędzie, gdzie liczy się lekkość kamizelki i brak ograniczeń ruchu oraz gdzie dodatkowe rozwiązania asekuracyjne takie jak: wbudowany pas bezpieczeństwa, światełko awaryjne i kaptur chroniący przed falami nie są wymagane, a tylko opcjonalne. LITE jest uniwersalny i bardzo łatwo regulowany, dzięki czemu można go dopasować dla każdego. Detale kamizelki zostały tak zaprojektowane, aby zminimalizować możliwość zaczepienia o osprzęt. Oryginalny wygląd i możliwość wyboru 6 kolorów  sprawiają, że Deckvest LITE to rewelacyjny wybór.

Deckvest Cento Junior – to kamizelka z pasem bezpieczeństwa dla dzieci. Niezwykle lekka i dająca możliwość idealnego dopasowania  kamizelka pneumatyczna przeznaczona  jest dla dzieci wieku od 8 do 16 lat i wadze od 20 do 50 kilo. Cento to innowacyjne kamizelki dla dzieci w dwóch żywych kolorach: fioletowym i niebieskim. Przez wiele lat młodzi żeglarze byli zmuszani do używania dużych, niewygodnych i nieatrakcyjnych kamizelek, teraz istnieje bardziej komfortowa alternatywa.

Nowością jest kamizelka ratunkowa Deckvest 275N SOLAS. Pierwsza w historii Spinlocka kamizelka spełniająca normę SOLAS (2010 SOLAS MSC200 (80)). Nowy model bazuje na wszelkich dogodnych funkcjach znanych z serii turystycznej, posiada jednak podwójny pęcherz 275 N SOLAS, który jest zabezpieczony wewnątrz wzmacnianą, elastyczną obudową. W zestawie światełko Pylon™. Deckvest SOLAS 275 N został stworzony w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku komercyjnego.  Kolejne branże przemysłu wymagają, aby ich pracownicy nosili kamizelki ratunkowe lub posiadali kamizelki spełniające wymagania personalnego środka bezpieczeństwa. Odpowiedzią na te potrzeby są  produkty DECKVEST SPINLOCK.

www.majernafali.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin