Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

A może by tak… mimo zimy… na leżak… ?

A może by tak… mimo zimy… na leżak… ?

16 Lis, 2014

Zima? I co z tego… Albo wręcz właśnie dlatego myślmy o ciepłej pogodzie, o wakacjach, o kolejnych rejsach, o piknikach, o ogrodzie i tarasie, o plaży nad morzem lub o basenie, o kempingu nad jeziorem… – o pięknej pogodzie i wygodzie!

Pomyślmy też o miłym spędzaniu czasu z najbliższymi, z przyjaciółmi lub z nowopoznanymi osobami, załogantami i załogantkami, współurlopowiczami – w przyjemnym otoczeniu, komfortowo…

Wreszcie, zwłaszcza, że Święta tuż tuż, pomyślmy o sprawianiu przyjemności najbliższym, przyjaciołom… i o świątecznych upominkach!

Mamy dla Was doskonałą podpowiedź – inspirację na prezent pod choinkę i wspomnienie wylegiwania się w wakacyjnym słońcu… To propozycja, która przyda się nawet w Święta, gdy liczna rodzina i przyjaciele zechcą odejść od stołu z wyliczonymi krzesłami i … zabraknie miejsca na kanapie.

Nowy produkt dystrybułowany w Polsce od kilku miesięcy przez firmę MARINE WAY – holenderskie, regulowane siedziska i leżaki Comfort Seat. Dostępne w 2 seriach: Marine ze stelażami z galwanizowanej stali oraz Leisure, w kilkunastu modelach i wielkościach oraz pond 30 wariantach kolorystycznych, zaprojektowane według standardów nowoczesnego designe’u, wykonane z najwyższej jakości materiałów: pianek, stali i tkanin – gwarantują wygodę, trwałość i zadowolenie w każdych warunkach.

Przełom października i listopada 2014, morze Północne, 3-osobowa załoga, 14-metrowy jacht, 470 mil longiem z Kołobrzegu do Amsterdamu, wiatr średnio 27 knotów, pogoda żeglarska – dużo wiatru i dużo słońca, chłodno. Rejs jakich wiele, ale… przejmując GibSea zastaliśmy miłą, wyjątkowo komfortową niespodziankę… Armator doposażył jacht w siedzisko Comfort Seat, które bardzo pomogło nam w tym rejsie. Oczywiście bez niego też byśmy płynęli jak dotąd na wielu rejsach, też byłoby fajnie, ale skoro można wygodniej, cieplej i przyjemniej… to zawsze chętnie. Polecam.” – Darek z Kołobrzegu.

Mąż, zapalony żeglarz i szczęśliwy posiadacz jachtu V340. sprawił sobie ostatniego lata siedzisko z regulowanym oparciem z przeznaczeniem do kokpitu naszej łupinki, ale długo się nim nie nacieszył … Ja natomiast owszem – po spróbowaniu materaca Comfort Seat na łódce, wkrótce byłam bardzo zadowolona wylegując się w słońcu na nim na naszym tarasie. Pod choinkę kupię Piotrowi taki sam i ten już zostanie dla niego na jachcie.” – Magda z Poznania.

Często wyjeżdżam ze znajomymi w wakacje na weekend – nad jezioro, nad morze.. Byłam w tym roku z rodzicami na targach żeglarskich i widziałam tam prezentowane te materace… Chciałabym dostać taki leżak pod choinkę, by zabierać go ze sobą np. na piknik.” – Sylwia z Pszczyny.

Gdy w kwietniu moja żona urodziła naszego Ryśka, kupiłem jej siedzisko Comfort Seat z myślą o wygodnej pozycji do karmienia. Teraz nasze dziecko, jak każde w tym wieku, bawi się i żyje na podłodze, a Asia spędza ten czas razem z nim – również na podłodze. O ile mały raczej leży, to żona z zadowoleniem wykorzystuje swoje siedzisko mogąc wygodnie siedzieć i opierać plecy podczas zabawy z Rysiem. Planujemy kolejne dziecko i Comfort Seat z pewnością przyda się żonie także w trakcie ciąży.” – Tomasz z Krakowa.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin