Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Kurs na METS!

Kurs na METS!

4 Paź, 2012

Jesień to czas obfitujący w różne wystawy i targi żeglarskie. W Polsce targi BoatShow z Poznania wracają do Łodzi, w Niemczech możemy odwiedzić Berlin i Hamburg gdzie będą prezentowane łodzie, akcesoria i usługi związane z żeglarstwem.

Podobne imprezy będą odbywać się również w Paryżu czy w Barcelonie. W gąszczu wydarzeń trudno zdecydować, które będzie najbardziej odpowiadać naszym oczekiwaniom. Pośród wszystkich wystaw, szkutnikom i osobom związanym z branżą, polecamy największe w Europie targi sprzętu, materiałów i systemów dla branży jachtowej w Amsterdamie. W tym roku w terminie 13-15 listopada odbędzie się jubileuszowa, już 25 edycja METS.

Historia METS zaczęła się w 1988 roku kiedy w imprezie wzięło udział około 100 firm. Systematycznie z roku na rok przybywało wystawców i odwiedzających, a METS stało się największą branżową wystawą na świecie. Z biegiem lat, METS przeszło szereg transformacji, zwiększono ilość hal wystawowych, do programu została dołączona konferencja, seminaria oraz dołączono pawilony specjalistyczne – w tym pawilony narodowe, pawilon kompozytów i Superyacht pawilon. W zakresie prezentowanych produktów znajdziemy wszystko co jest potrzebne w szkutnictwie i stoczniach jachtowych – od napędu, nawigacji, materiałów budowlanych, łączności i urządzeń bezpieczeństwa do mebli, armatury, instalacji elektrycznych, poprzez żywice i farby jachtowe.

Podstawowe założenie imprezy nigdy nie zmieniło. Targi trwają trzy dni, a wystawcy musza przejść przez selekcję, która odrzuca firmy spoza branży. Również odwiedzający to głównie osoby związane z remontami i budową łodzi. Aby móc odwiedzić METS trzeba zapłacić bilet 200 Euro lub otrzymać zaproszenie.

Dlaczego warto odwiedzić METS Amsterdam 13-15 listopada?
Możliwość spotkania w jednym miejscu ponad 1300 wystawców z 40 krajów
Producenci z całego świata prezentują tysiące nowych produktów
Prezentacja nowości nagradzanych DAME – Design Award METS
Wystawie towarzyszy bogaty program wymiany wiedzy i doświadczeń

W tym roku producent farb i szpachli jachtowych Sea-Line® – specjalnie dla czytelników JachtMarket – przygotował pulę bezpłatnych zaproszeń.

Dla pierwszych 10 osób które polubią facebookowe profile www.facebook.com/sealine.poland oraz www.facebook.com/jachtmarket
mamy przygotowane bezpłatne zaproszenia na METS.

Dla pierwszych 3 osób, które dojadą do Amsterdamu z naszymi zaproszeniami i odwiedzą Sea-Line® w hali numer 1. na stoisku 463 – będą czekać miłe upominki!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin