Ogólnopolska giełda jachtów, łodzi i czarterów

Większy komfort na pokładzie

Większy komfort na pokładzie

7 Wrz, 2012

Wybierz produkty Dometic GROUP i zaznaj domowej wygody na Twojej łodzi.Dometic GROUP to światowy lider produkujący komfortowe wyposażenie jachtów i łodzi motorowych. Firma będąca właścicielem marek Dometic, WAECO, SMEV, Cruisair, Condaria, Marine Air i SeaLand zaopatruje stocznie i rynek detaliczny w szeroką gamę produktów: wyposażenie pokładowej kuchni, klimatyzatory, systemy sanitarne i mobilną elektronikę.
Dometic GROUP dokłada wszelkich starań, aby podnieść komfort i bezpieczeństwo entuzjastów żeglowania, dzięki czemu zwiększa się ich wygoda podczas rejsu. Rozpocznij Twój rejs i odkryj unikalną gamę produktów Dometic GROPU!
W ofercie Dometic Poland – przedstawiciela Dometic GROUP w Polsce – znajdziesz między innymi bogaty wybór lodówek przenośnych, do zabudowy, a także agregaty chłodnicze we wszystkich rozmiarach i o różnych pojemnościach. Zaprojektowane z myślą o zastosowaniach mobilnych i ograniczonych przestrzeniach; lekkie i łatwe do transportowania lodówki termoelektryczne lub wydajne lodówki kompresorowe z funkcją głębokiego mrożenia.
Jednymi z flagowych modeli proponowanych przez producenta są WAECO CoolMatic, lodówki kompresorowe do zabudowy klasy Premium. Jak zapewnia Aneta Mielniczuk, Sales Manager Marine Aftermarket „Renomowane lodówki z serii CoolMatic wyposażone są w nowoczesny kompresor zapewniający wyśmienitą i optymalnie stabilną wydajność chłodzenia w podróży. Można na nich polegać nawet przy wysokich temperaturach otoczenia i pracy w położeniu pochylonym”.
Między innymi dzięki oświetleniu wewnętrznemu CoolBlue i oddzielnie izolowanemu zamrażalnikowi klasy *** modele te w niczym nie ustępują lodówkom domowym a montaż z użyciem ramy do zabudowy zlicowanej pozwala na ich harmonijne wkomponowanie w otaczającą przestrzeń pokładowej kuchni.

Aby poznać pozostałe lodówki marek Dometic i WAECO oraz inne produkty Dometic GROUP odwiedź strony internetowe producenta – www.dometic.pl i www.waeco.pl.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Directory powered by Business Directory Plugin